Článek Jak motivovat sám sebe

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jak motivovat sám sebe

10. 11. 2014 - 09:53

tlapka: Krásné cíle, u těch cestovních doslova. Držím palce v jejich dosažení.
Taky potřebuju mít své motivace a cíle na očích. Hrozně ráda si odškrtávám splněné úkoly, takže mám diář, korkovou a magnetickou tabuli. A zapisuju a zapisuju a škrtám a škrtám, i když poslední dobou se mi zdá, že mnohem víc zapisuju.

---
tlapka.pise.cz

10. 11. 2014 - 15:39

davidhavel: Předně: jsem v šoku, že jsi vůbec něco zase napsal , chválím za velmi hezký článek a za hlubší zamyšlení . Tato psychologie se běžně používá v marketingu a jako masáž na dealery za honbou vyššího a vyššího prodeje a vyššího zisku. Živě si pamatuji, jak jsme to každý, snad ještě před Tvým narozením, sepisovali, když naši koketovali s Amway (prodejce drogerie). Přání bylo mnoho, pečlivě seřazená od nejdostupnějších po ta prakticky snová. Vylepené jsme je měli naproti wc míse - tam musíš tak jako tak každou chvíli . Moc se jich bohužel neseškrtalo, rozhodně ne díky Amway. Takže - ať se Tobě daří Našlápnuto máš navzdory překážkám dobře a přání reálná . Bojuj, máš za co!

---
davidhavel.pise.cz

11. 11. 2014 - 16:37

boudicca: Vnuklo mi to báječný nápad nalepit si na dveře od WC lepítka s francouzskými slovíčky, které se jinak nejsem schopná naučit. Já pořád vymýšlela, kam s nimi, aby to mělo ten správný efekt, a záchod mě vůbec nenapadl, přitom je to geniální
Jinak motivační nástěnku používají asi všechny multilevely, možná proto, že to fakt funguje, člověk si pořád připomíná, že na to má, a opravdu na sobě pak pracuje více...

---
boudicca.pise.cz

22. 11. 2014 - 22:18

vojtahavel: Když jsem přišel poprvé k přítelkyni domů, divil jsem se, proč má všude po baráku vylepené papírky s anglickou gramatikou a slovíčky. A on je to vlastně úplně geniální nápad!

---
vojtahavel.pise.cz