Letní tlení

4. červenec 2015 | 17.35 |
› 

Venku nám už několikátý den panují úmorná vedra. Pro mě začaly prázdniny až tuhle středu, kdy jsem úspěšně složil poslední zkoušku tohoto semestru, respektive celého prvního ročníku studií Informačních systémů na ÚJEBu. Začátkem týdne mi bylo tak nějak všelijak, až jsem se nakonec rozhodl, že půjdu k doktorovi. Tam mi řekli, že dříve diagnostikovaná angína možná nebyla angína, ale že jsem se možná nakazil mononukleózou (ale že by mi udělaly např. nějaké krevní testy, to ne ... ). Nakonec mi řekli, že mi je blbě, protože mám doznívající zánět nosohltanu, dostal jsem antibiotický kapky a šupajdil jsem domů. Po zbytek pracovního týdne mi nebylo o nic lépe a každé ráno jsem měl hlavu jak střep. Bez ranního Paralenu už neexistuju asi 4, 5 dní ...

Dneska, když už je mi o něco lépe, resp. řekl jsem si, že přestanu skuhrat a že si chci taky trošku užít léta, zavolal jsem kamarádovi, jestli nechce vyrazit někam k vodě. Byli jsme domluveni, že mě ve dvě odpoledne vyzvedne doma. Když bylo půl třetí, začal mi drnčet telefon a dozvěděl jsem se, že se nikam nepojede, protože mu kleklo auto. Moje auto stojí také nepojízdné před barákem, protože mi na něm odešla spojka. Další kamarád měl zase včera dvě bouračky v jeden den, takže jeho auto taky nepřipadá v úvahu. A že by se mi v tomhle vedru chtělo plahočit někam vlakem nebo na kole ... to se říct nedá.

Tož sedím doma jako pecka, pařím se tu v 28°C a naříkám si, jak to léto krásně začíná. Rozbilo se mi auto, můj nový telefon, ač jinak naprosto perfektní, je při nabíjení naprosto debilní (to víte, Lumia 535 ... v pondělí ji jdu hodit CZC na hlavu), s kamarády se nikam vyrazit nedá, přítelkyně je 200 km daleko. Tento začátek léta zdá se mi poněkud nešťastný ... Alespoň jsem se konečně odhodlal a pořádně jsem doma uklidil. Nejspíš se mi zase vrátila alergie na prach, takže teď peru všechno ložní prádlo, deky, polštáře, plyšáky, polštářky a další věci, co člověk v posteli najde. To by člověk neřekl, že to vyjde na 4 plné pračky. Asi budu muset ty polštářky a podobné serepetičky trošku omezit. Stejně to tu akorát zabírá místo a chytá se do toho prach :D.

Ještě že příští týden nastupuju do práce a nebudu mít na nějakou nudu a hluboké přemýšlení o všem možném čas. Ono pak člověk napadají samé hovadiny, depresivnosti a vůbec ... když člověk moc přemýšlí, akorát si komplikuje život, řekl bych. Nedávno mi přítelkyně řekla, že jsem nějak změnil filozofii. Dřív jsem všechno tolik řešil a teď (když se tedy nenudím) na všechno, co není na pořadu dne, odpovídám ve stylu "ono to nějak dopadne", nebo "to se uvidí" :D.

No nic, potřeboval jsem se z toho mého mini-splínu trošku vypsat. Asi si půjdu dát pivko, pověsit další várku prádla a pustim si k tomu třeba právě Letní tlení

btw: před 14 dny jsem zažil naprosto boží koncert Vypsané fiXy. Kdo by se chtěl podívat, jak dokáže taková prdel, jakou je Benešov nad Ploučnicí, zapařit, nechť kliká zde.

btw2: snad jsem tímhle článkem nikomu nezpůsobil depresi. A pokud ano, rozveselte se například fotkou na konci tohoto článku. Jde o jediné auto, které mi minulý týden zastavilo, když se moje Agáta porouchala a já hodinu a půl čekal při krajnici na odtah.

WP_20150627_14_40_33_Pro

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Letní tlení táta 17. 07. 2015 - 13:10